Przeglądana kategoria

Ubezpieczenia

28 artykułów

Ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie mienia, a może ubezpieczenia podróżne? Bez względu na to, jakiego rodzaju ubezpieczenie Cię interesuje, w The Advisor znajdzie praktyczne porady ubezpieczeniowe, dzięki którym podejmiesz najlepszą decyzję finansową. Pamiętaj, że wybór najlepszej polisy AC, OC, NNW czy każdego innego rodzaju ubezpieczenia, ma ogromny wpływ zarówno na jego koszt, ale także wysokość składek ubezpieczeniowych, które będziesz ponosił przez okres ujęty w umowie. W The Advisor staramy się pomóc Ci w wyborze najlepszej polisy na życie, ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenia mienia ruchomego, ubezpieczenia zdrowotnego czy innego rodzaju polis. Prócz tego, nasz poradnik ubezpieczeniowy to także praktyczne źródło wiedzy, z któego dowiesz się, czym jest ubezpieczenie podróżne, jak działa ubezpieczenie komunikacyjne, czy ubezpieczenie pomostowe jest niezbędne, dlaczego państwo wymaga ubezpieczenia OC, czy pośrednik nieruchomości musi posiadać polisę i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię, jakie są rodzaje ubezpieczeń w Polsce, musisz wiedzieć, że jest ich naprawdę wiele, jednak podzielić możemy je przede wszystkim na: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), ubezpieczenia inwestycyjne czy ubezpieczenie ochrony prawnej. Nie zapominajmy także o ubezpieczeniach społecznych, za które składki pobiera od nas ZUS!

Ubezpieczenia – najnowsze wiadomości

Poniżej znajdziesz najważniejsze wiadomości dotyczące ubezpieczeń oraz praktyczne porady i ciekawe artykuły związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi, polisami, składkami na ubezpieczenia, zmianą przepisów i wiele innych.