Quiz, który musisz rozwiązać przed wzięciem kredytu hipotecznego

Rozważasz zaciągnięcie kredytu hipotecznego? Wypełnij nasz quiz kredytowy i sprawdź, czy jesteś gotowy na wieloletnie zobowiązanie!
quiz kredyt hipoteczny
QUIZ kredyt hipoteczny. Sprawdź się! Foto: MicroStockHub/Canva

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie, które w ostatnim czasie przyprawia o zawroty głowy niejedną osobę w Polsce. Po tym jak RPP wielokrotnie podniosła stopy procentowe, raty kredytów mieszkaniowych wzrosły nawet o 100 proc. Niby przejściowo, jednak dla wielu kredytobiorców tak duże obciążenie jest po prostu nie do zniesienia – nawet w krótkim okresie czasu.

Także banki – właśnie z uwagi na wzrost oprocentowania kredytów – mocno zacisnęły politykę kredytową, a zdolność kredytowa większości z nas spadła nawet o połowę. W wielu przypadkach mogło to wręcz pomóc kredytobiorcom, którzy – nie mając odpowiedniej wiedzy finansowej – popadliby w problemy, gdyby inflacja pędziła dalej, a RPP byłaby zmuszona do jeszcze większych podwyżek stóp procentowych.

Myślisz o kredycie na dom lub mieszkanie? Wypełnij nasz quiz kredytowy

Aby wesprzeć część z osób planujących wieloletnie zobowiązanie, jakim jest kredyt mieszkaniowy, w The Advisor przygotowaliśmy QUIZ – Kredyt Hipoteczny, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę oraz dowiesz się więcej o tym zobowiązaniu.

Pamiętaj, że kredyt hipoteczny jest jedną z ważniejszych decyzji, które podejmiesz w swoim życiu, a źle dobrane finansowanie lub umowa zawarta w “nieodpowiednim momencie”, mogą poskutkować wpadnięciem w problemy finansowe.

Wpadłeś w pętlę zadłużenia? Sprawdź, jak wyjść z długów i stać się debt free!

QUIZ kredyt hipoteczny

Udało Ci się rozwiązać nasz quiz kredytowy? Podziel się wynikami ze znajomymi i zaproś ich do sprawdzenia swojej wiedzy.

Related Posts
Total
0
Share