Przeglądana kategoria

Finanse osobiste

6 artykułów

Finanse osobiste to największy dział w The Advisor. Dostarczamy w nim najnowsze wiadomości finansowe mające wpływ na Twój domowy budżet. Najważniejsze informacje finansowe z Polski przekazujemy w sposób czytelny i zrozumiały dla wszystkich czytelników, dzięki czemu jesteś na bieżąco w zmianach przepisów przygotowywanych przez Ministerstwo Finansów.

Kategoria finanse osobiste to także praktyczne porady finansowe dla konsumentów dotyczące kredytów i pożyczek, kredytów hipotecznych, kart kredytowych i wielu innych produktów oferowanych przez banki komercyjne działające na terenie kraju. Nasz poradnik finansowy to codzienna dawka wiedzy dostarczana przez doświadczonych redaktorów i niezależnych ekspertów finansowych, dzięki czemu masz pewność, że zawarte w nim porady finansowe są rzetelne i wartościowe. W tym artykule dowiesz się, skąd wziąć pieniądze na dom, mieszkanie, studia, na spłatę długów, leczenie zębów i wiele innych kosztownych wydatków.

Finanse osobiste w The Advisor to również niezależne i przede wszystkim obiektywne recenzje i opinie produktów finansowych oferowanych przez instytucje finansowe z Polski i świata. Nasze opinie o bankach, firmach pożyczkowych i ubezpieczycielach pozwolą Ci dobrać najlepsze produkty i usługi tych firm.

Jeśli przez lekkomyślne zarządzanie swoim budżetem domowym popadłeś w zadłużenie, przygotowaliśmy specjalny poradnik finansowy, w którym krok po kroku dowiesz się, jak wyjść z długów i odzyskać radość życia.

Finanse osobiste to nie tylko kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne czy pożyczki gotówkowe. Na Twój domowy budżet składają się bowiem zarówno przychody, jak i wydatki. Do tych pierwszych zaliczyć możemy m.in. wynagrodzenia za pracę czy wszelkiej maści wpływy na Twoje konto bankowe, za które nierzadko także co miesiąc płacisz przynajmniej kilka złotych.

Na twoje finanse osobiste rzutują także wszelkie płatne subskrypcje, abonamenty, to, czy jadasz na mieście, czy sam sobie gotujesz. Na Twój domowy budżet wpływ mają także koszty ubezpieczenia oraz to jakim samochodem się poruszasz.

Finanse osobiste – najnowsze wiadomości finansowe